CoolKlima

Twój komfort - nasze wyzwanie

 

 

 

Nasze cele:

 

  • Nowoczesność rozwiązań – specjalizujemy się w zakresie klimatyzacji i wentylacji mechanicznej. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku, proponowane przez nas rozwiązania oraz urządzenia są energooszczędne i wysokiej jakości, inteligentnie sterowane..
  • Wszechstronność – naszym klientom proponujemy szeroki wachlarz usług, od koncepcji i projektu, poprzez dobór, sprzedaż, montaż i serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Wszystkie te usługi wykonujemy profesjonalnym zespołem zatrudnionych w firmie pracowników.
  • Szeroki zakres i elastyczność – każdy klient jest dla nas kluczowy, zapewniamy poprawę warunków klimatycznym i bytowych dla jednego pomieszczenia, jak i dla całego biurowca czy fabryki. Potrafimy dopasować różnych potrzeb i możliwości.
  • Jasne relacje – korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że zaproponujemy optymalne rozwiązanie biorąc pod uwagę efektywność, rachunek ekonomiczny i niezawodność rozwiązania. Istotą naszej działalności jest maksymalne wykorzystanie środków, które Państwo nam powierzycie.
  • serwis – korzystając z oferty naszej firmy zapewniamy Państwu przejęcie wszystkich problemów związanych z prawidłową pracą urządzeń, dbamy o ciągłości funkcjonowania i usuwamy pojawiające się usterki. Zapewniamy kompleksowy serwis urządzeń w domu, biurze, hotelu, fabryce, w każdej lokalizacji.